Fantômas - Suspended Animation

Ipecac

IPC-065

Skladem

Akce

238,84

289,00


Fantômas jsou jednou z nejviditelnějších aktivit Mikea Pattona po rozpadu vlivných Faith No More. Už krátce na to dal dohromady novou formaci, ve které se kromě něj sešli basák Trevor Dunn (Mr. Bungle), bubeník Dave Lombardo (Slayer), Buzz Osborne (Melvins). Jejich pět alb (všechna na Pattonově labelu Ipecac) je pro posluchačskou většinu nezkousnutelným oříškem či nepochopitelným experimentem nejtěžšího kalibru, zatímco pro úzkou skupinu oddaných fanoušků, jak už to bývá, obdivovaným palmskem. Nejinak je tomu i v případě zatím posledního alba Suspended Animation z roku 2005. Slovy se popisuje stěží, poslouchat jej však není o nic snaží. Trpělivé příznivce podivností a úletů ale umí odměnit.

Tracklist:
01. 04/01/05 Friday
02. 04/02/05 Saturday
03. 04/03/05 Sunday
04. 04/04/05 Monday
05. 04/05/05 Tuesday
06. 04/06/05 Wednesday
07. 04/07/05 Thursday
08. 04/08/05 Friday
09. 04/09/05 Saturday
10. 04/10/05 Sunday
11. 04/11/05 Monday
12. 04/12/05 Tuesday
13. 04/13/05 Wednesday
14. 04/14/05 Thursday
15. 04/15/05 Friday
16. 04/16/05 Saturday
17. 04/17/05 Sunday
18. 04/18/05 Monday
19. 04/19/05 Tuesday
20. 04/20/05 Wednesday

Ukázky:
sampl (2,7 MB)

Web:
www.ipecac.com