Nový undergroundový plátek Dezinfetamin právě vyšel

Články o River for Sale, Sporto, Flowers for Whores, See You in Hell, Selectone, Mateřídoušce, recenze, úvahy, fotografie a mnohé další najdete ve novém fanzinu Dezinfetamin, jenž právě vydává kolektiv okolo alternativně kulturního severomoravského serveru Diycore.net.

Ani v době jednoduché distribuce informací skrze internet ještě neodzvonilo papírovým fanzinům - dalším důkazem může být právě vycházející Dezinfetamin z okruhu serveru Diycore.net. A co se v něm dočtetě? O tom už necháme hovořit jeho tvůrce:

desinfetamin Nový fanzin ze severní Moravy je adresovaný povšechně a přesto přímo: drazí přátelé i nepřátelé přesného slova a pevného názoru, nejapného humoru a velmi dobrého nevkusu, je tu konečně časopis, který vám chyběl. Alternativně kulturní server Diycore.net se po Rachotě opět vydal na pole tiskovin. Při tvorbě Dezinfetaminu se spojil s družinou Básníci Poodří (v současné době u ledu) a s artistní zabijáckou jednotkou uměleckých fušerů WAE (We Are Everybody).

Splňuje ty nejvyšší nároky na zradu obecně přijatelného a dočtete se mimojiné o těchto buňkách: River for Sale, Sporto, Flowers for Whores, See You in Hell, Selectone, Tereza Damcová & Mateřídouška etc. Dále dá nakouknout, co zahnilého se šíří oblastí Novojičínska a co naopak vzbuzuje obezřetné naděje. Profily, rozhovory, recenze, úvahy, společensko-kritické sloupky a fotografie, upoutávky na brutálně poetické podniky v režii WAE.

40 stran nalitých do originálních obrazových celků příležitostným malířem a pohnutým grafikem Bartolomeo Díazem, koláže, frotáže i kvalitativní etáže, 50 kč včetně poštovného. Objednávejte na www.diycore.net, náklad omezen, první nadšenci obdrží limitované signované kusy s překvapením.

Dezinfetamin by se měl v nejbližších dnech objevit také na pultu v našem kamenném obchodě v Dittrichově ulici.