Silver Rocket Summer Stroj s Made Out Of Babies už v sobotu na Střeláku!

Potřetí opanuje na konci prázdnin Střelák také odpoledne v režii Stříbrné letky. Tentokrát se objeví převážně "nová generace" Silver Rocket kapel, konkrétně Děti deště, Elektročas, Zkouška sirén, Fetch!, ale i OTK, na závěr bude tuzemská premiéra newyorské noise mašiny Made Out Of Babies.

Potřetí opanuje na konci prázdnin Střelecký ostrov také odpoledne v režii Stříbrné letka. Tentokrát se na pódiu objeví převážně "nová generace" Silver Rocket kapel, konkrétně Děti deště, Elektročas, Zkouška sirén, Fetch!, letos výbornou deskou "Okolo" své dvacáté narozeniny slavící OTK, závěr koncertního bloku pak obstará tuzemská premiéra newyorské noise mašiny Made Out Of Babies. Finále pak bude tradičně patřit filmu, volba padla na futuristickou podívanou "Vynález zkázy" režiséra Karla Zemana. Další podrobnosti na www.silver-rocket.org.

Made Out Of Babies
Už tři dlouhohrající desky stihl za necelé čtyři roky existence vydat kvartet Made Out Of Babies, ve kterém našli společnou řeč zpěvačka Julie Christmas z Battle of Mice, kytarista Brendan Tobin z Red Sparowes, basista Cooper z kapely Pigs a bubeník Matthew Egan (též Clean Teeth). První dvě alba u respektovaného Neurot Recordings Trophy (2005) a Coward (2006), výrazně ovlivněná post-metalovou estetikou á la Isis, na celé čáře válcuje letošní deska "Ruiner" (The End Records), jenž je fantastickým mixem Barkmarket, The Jesus Lizard a Tool.

navštivte a poslechněte si:
myspace.com/madeoutofbabies
myspace.com/zkouskasiren
myspace.com/elektrocas
myspace.com/detideste
www.noise.cz/otk
fetch.cz