Novinky na trhu

Vian Boris - Motolice a plankton

Tuto prózu Borise Viana bychom mohli bez nadsázky nazvat mejdanovou. Jediným tématem knihy jsou nesčetné mejdany a takzvané surprise-party, které...

McCarthy Cormac - Konzultant

Jablkoň - Sentimentální Němec

Smetáček Štěpán - OLD SCHOOLL

Korben Dallas - KARNEVALOVÁ VRANA

Bernhard Thomas - Pravdě na stopě

Svazek Bernhardových řečí, rozhovorů a fejetonů ukazuje „veřejného Thomase Bernharda“, tj. shromažďuje podle chronologického řazení jeho...

Hutka Jaroslav - BÍLÝ SLON

V/A - Vlna Polí5 (EINTOPF II)

sampler z roku 2013, autorem kompilace je Phaerentz.

Sousedi - Purpura Echo

Debutové album pražkého experimentálního dua.

Kremlička Vít - Tibetiana

O'Connorová Flannery - VŠECHNO, CO SE PO

Může Kristus vytetovaný na zádech obrátit svého nositele na pravou víru? Ani v druhé povídkové sbírce Flannery O’Connorové nechybí její oblíbená...

Pound Ezra - Cantos II.

Rudiš Jaroslav - Národní třída

Klub osamělých rváčů. Hlavní hrdina, přezdívaný Vandam, vypráví příběh svých životních soubojů s městem, nedávnou minulostí a rodinnými démony. Drsná...

Floex - Pocustone

Fru Fru - Freak Show

Freak Show je album, na kterém si kapela dala velmi záležet a připravovala ho více než rok spolu s producentem Milanem Cimfem, který album nahrával,...

S.d.Ch. - Studená vlna

2012 Jedno z nejdůležitějších prozaických děl spisovatele, herce, loutkoherce, dramatika, hudebníka a umělce S.d.Ch. Text je hořkým popisem hororu...

Morris Roger - First Album (LP 180G)

Zajímavý a nadaný umělec, Morris se vydává na cestu do folk rocku a přináší s sebou některé z nejlepších hudebníků období: Tommy Eyre, Johnny Almond,...

Dědeček Jiří - Láska, smrt a jiné odrhovačky. Zpěvník

Zpěvník Jiřího Dědečka obsahuje třicet písní - převážně jde o songy z dvojice zatím posledních vydaných alb Řekněte to mýmu psovi a Prší nám do...

Mezzanin (J. J. Neduha) - Pavilon č. 2

První oficiální vydání folkové kapely J.J. Neduhy

Franc Martin, Knapík Jiří - Průvodce kulturním děním a životním stylem v českých zemích 1948–1967

Studie vývoje kulturního dění a životního stylu se skládá ze tří částí. Dílo představuje nové pojetí problematiky i v mezinárodním kontextu. Od...

Ouředník Patrik - Dnes a pozítří

O knize „Dnes a pozítří“ „Koneckonců není vyloučeno, že to není poprvé, že i ty ohlášené konce světa opravdu proběhly, ve dvacátém století, v...

Ženy - K smrti vylekán

Jedna z nejvýznamějších domácích desek konce století. Doporučujeme!

Dárková poukázka Polí5 (1000CZK)

Dárkový poukaz na odběr zboží v Rekomandu (prodejně Polí5), Trojanova 9, Praha 2. Platnost neomezená, číslovaná a podepsaná edice.

Novinky v nabídce

Hořejší Jiřina - Vladislavský sál Pražského hradu

vazba dobrá, obálka mírně odřená

John Jaromír - Nový Démokritos

vazba velmi dobrá, obálka mírně zažloutlá

Silvestre Armand - Histoires joyeuses

francouzská jazyková verze, vazba velmi dobrá

Hampl František - Dobrodružství Jaroslava Seiferta

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný

Przybyszewski Stanislav - Malstrom

vazba dobrá, obálka mírně zašlá a hřbet vybledlý

Adam Paul - Listy z Malajska

vazba dobrá, obálka mírně ušpiněná, hřbet vybledlý

Čapek Karel - Sloupkový ambit

vazba velmi dobrá

Havlasa Jan - Pod skalnatými štíty

vazba velmi dobrá

Flaubert Gustave - Salambo

vazba velmi dobrá, obálka mírně odřená, hřbet natržený

Stašek Antal - O Ševci Matoušovi a jeho přátelích

ilustrace Josef Lada

Arbes Jakub - Rváč

vevázaná obálka, vazba dobrá, obálka mírně ušpiněná

Šíma Josef - Kaleidoskop

vazba dobrá, papírový obal mírně potrhaný

Hájek F.A. - Proudem života, verše a prosa

obálka ušpiněná, vazba nepoškozená, stránky neprořezané

Autor neznámý - 70.mistrovství ČSSR v běhu na lyžích mužů, žen a juniorů 1969 (brožura)

brožura k  70. mistrovství ČSSR v běhu na lyžích, mužů, žen a junirů Mšeno n. Nisou

Palin Michael - Pole to Pole

anglická jazyková verze

Fojtík, Jílková, Prošek - Sto let ve službách města

vydal Dopravdní podnik Hl.m. Prahy

Sakaki Nanao - Nanao, výbor z tvorby Nanaa Sakaki

1.vydání, vazba velmi dobrá, obálka mírně ušpiněná

Pavel Ota - Syn celerového krále

vazba dobrá, papírový obal mírně odřený a potrahaný

Pavel Ota - Fialový poustevník

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně opotřebený

Steinbeck John - Nebeské pastviny

vazba velmi dobrá, hřbet mírně poškozený

Habberton John - Hýta a Batul (Helenina drůbež - děti jiných rodičů)

vazba dobrá, obálka mírně ušpiněná

Scheinpflugová Olga - Český román

vazba dobrá, papírový obal mírně opotřebený

Dragula Ladislav a kol. - Průvodce pokojnou revolucí

vazba velmi dobrá

Aciman André - Find me

anglická jazyková verze, paperback

Černý Václav (ed.) - Staré francouzské kroniky

vazba velmi dobrá, papírový obal potrhaný a opotřebený

Levin Ira - Stepford wives

anglická jazyková verze, paperback

Suchý Jiří, Suchý Ondřej - Odposlechy aneb já na bráchu

velmi dobrý stav

Farthing Pen - No place like home

anglická jazyková verze, paperback

Bahner Ota, Čejka Karel - Tři strážníci - čtení o J.Voskovcovi, J.Werichovi a J. Ježkovi

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná