CD a DVD z japonského večera festivalu Alternativy u nás v prodejně

Japonský večer byl úžasný! A přitom Akropole zela prázdnotou jakoby k nám japonské výboje jezdili hrát každý týden. Pravděpodobně těžko kdo podruhé zaplatí tři projekty na jeden večer… Komu by to bylo líto, lze u nás zakoupit nahrávky. Bohužel, máme jen jeden kus od titulu. Klikněte si pro soupis.

Doravideo
Yoshimitsu Ichiraku ve svém sólovém projektu Doravideo kombinuje živou hru na bicí a video art. Rabování video materiálů bez jakéhokoliv přihlédnutí k autorským zákonům a jeho pirátství v japonské pop kultuře je nesmírně osvěžující přístup ve světě paranoie ze samplování a nelegálního stahování všeho možného. Na festivalu jednoznačně slavil největší úspěch. Máme:
DVD Doravideo 1 399,-
DVD Doravideo 2 399,-
DVD Doravideo 3 399,-
CD Doravideo 399,-

Satoru Wono
Satoru Wono se vyžívá v recyklování hudebních materiálů, které, ač jsou typické pro zcela jiné hudební světy, přepracovává do svých vlastních děl. Ačkoliv jeho nakládání se zvukem je naprosto precizní a exaktní, z jeho děl čiší neuvěřitelná nápaditost a kreativita. Jeho přístup k tvorbě může být rozhodně považován za kontrapunkt současným hudebním trendům. Máme:
CD Batofar Cherche Tokyo 399,-
CD Sauvage 399,-
CD Sonata for Sine Wave and White Noise 399,-

Chikanari Shukuka
Jako křehká tanečnice, která se snaží vyvolat démony, Chikanari Shukuka zaměňuje obvyklé formy současných choreografických postupů za mystický trans a předvádí gotický "bacchanalian" tanec jemuž dodává rytmus hlasité dupání a sensual glossolalia.
2DVD My Darling (speciální dřevěná krabice) 1299,-

Při objednávce poskytujeme slevu 8%
Členové Unijazzu mají slevu dokonce 10%

Tuto nabídku, kvůli jednorázovému charakteru a nemožnosti tituly jakýmkoliv způsobem znovu objednat ani nedáváme do e-prodejny, děkujeme za pochopení.

festival Alternativa