Květinový festival svobody 20 – 21.7.2019

Další z malých festivalů ve velice příjemném prostředí se koná ve Vraclavi u Vysokého Mýta. Nabízí poměrně kvalitní žánrovou směs muziky a především pohodu, spoustu zajímavých lidiček, krásné okolí a nízké vstupné  200 Kč. Jak jsem slyšela, i dobré pivo a jídlo.

pořadí kapel :
sobota 20.7. 2019
13:30  Poetic band 

14:30  Čočka 

15:30  Havárna 

16:30  El. svině 

17:30  Olaf Olafson and Big Bad trip 

18:45  Stará dobrá ruční práce 

20:15  Špinavé spodní prádlo 

21:45  Der Blutharsch 

23:30  Meclopin


neděle 21.7. 2019
od 11:00 Motl family band + spříznění muzikanti  společný sejšn a zpívání Fšech přítomných

Statek Zastávka na Vraclavi u Vysokého Mýta, také známý jako Statek u mnicha, je novým projektem, který má primárně sloužit k pořádání hudebních či jiných kulturních akcí. Odkaz Franka Zappy a českého undergroundu je v ZAPPADÁKOVĚ velmi cítit, a proto také nechce být podporován nadacemi, granty ani dotacemi. Má ambice se stát regionálním centrem nezávislé hudební scény, chce podporovat hudbu na okraji společnosti a také kapely z širokého okolí, které teprve začínají. Jediným finančním sponzorem je Pizzerie u žíznivého mnicha sídlící v objektu statku. Pokud chcete podpořit tento projekt, jednoduše podporujte hudební akce a používejte služeb pizzerie co nejvíce. https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/18/1f642.png:) Minulý rok zde byl založen Spolek přátel Franka Zappy & Cpt. Beefhearta, který od minulého roku zaštiťuje většinu akcí na statku. Atrakcí se stala vyřezaná socha Franka Zappy. Největší akcí roku se stal Květ(i)nový festival svobody, podporující nepopulární hudbu s odkazy na zmíněné americké legendy a který začíná být velmi oblíbený pro svou “Woodstock” atmosferu a undergroundový přístup.
“ Bud vítán, kdo v dobrém přichází! Odejdi, ty, kdo svobodu nectí !”
Zázemí, formou bezplatného využívání zkušebny, zde našla znovuzrozená undergroundová legendární kapela Bílé světlo a nové vzniklé hudební seskupení Radio Ethiopia.
Spolek můžete také podpořit svým členstvím a aktivní účásti a dobrovolnictvím. Statek je rovněž možno pronajmout široké veřejnosti pro soukromé akce od 1kč. Na nádvoří se nachází stodola s podiem pro cca 150 lidí, venkovní podium s trávníkem, Klub Absolutely Free s letním barem v bývalé sýpce. V prvním patře sýpky může v letních měsících složit hlavu pár desítek nocležníků. V létě je zde možné konat akce až pro 400 lidí.

Facebook odkaz

Nenechte se zmást plakátem - ČOČKA tam bude, a to místo Baletu.

Blanka