Mišmaš nebo Letná?

Víkend o letním slunovratu bude patřit tradičnímu DIY festivalu na jihovýchodě Moravy, šestadvacatému ročníku akce MišMaš párty. Útulný statek Ústsko u Bojkovic v podhůří Bílých Karpat se opět po roce zaplní přáteli a kamarády a hlavně skvělou muzikou. Přijďte 21. a 22. června zahájit léto doprostřed luk a lesů.

Při dobré vůli a střídmém paření stihnete obojí.

Program najdete zde a také si tu počtete kde, co a jak.

Vzhledem k tomu, že festival navštěvuji od samého počátku, mohu upřímně říct, že se jedná o opravdu neopakovatelný zážitek, absolutně pohodovou akci a velice domácké prostředí. Muzika se odehrává ve staré maštali, z které jsem v počátcích osobně vynášela mrtvé krysy, neb sloužila jako hospodářské stavení. Nyní je tedy naprosto útulná a bezpečná. V rozlehlém sadu pak najdete bar, stan s klidnější muzikou, vinný sklep a několik málo stánků. I latríny jsou dřevěné a voňavé. Prostě paráda. Jídlo je převážně vegetariánské, pro masožrouty doporučuji sejít z kopce do nádražní hospůdky Vagon.

Bojkovice nabízejí i další zajímavosti lákající k procházkám, kupříkladu zámek, nedaleký zatopený lom a hlavně krásné hluboké lesy a louky.

Takže vzhůru na výlet a v neděli 23.6 na Letnou.

Blanka