Pozvánka: Festival holotropní kultury

 

se koná ve dnech 21. -  23. dubna na Pražské křižovatce pod záštitou Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Na Pražské křižovatce se holotropní umění představí již podruhé. Nalezli jsme další umělce, jejichž tvorba je ovlivněna holotropními stavy vědomí, a kteří osobně svou tvorbu představí v třídenním Festivalu holotropní kultury.

Výstava tentokrát nese název  „Z temnoty duše, světlo“. Pět umělců nám na ní představí svá díla, jež jsou odrazem jejich vnitřního světa a niterných procesů a zároveň prostředkem k transformaci.

V rámci pátečního slavnostního večera proběhne beseda s autory a křest katalogu k výstavě, kterého se ujme paní Dagmar Havlová.

Během celého festivalu si budete moci nejen prohlédnout výtvarná díla, plastiky a instalace, ale budou také probíhat přednášky, workshopy a večerní hudební koncerty živých kapel.

Témata přednášek korespondují s tematikou připravované Mezinárodní transpersonální konference „ZA OBZOR MATERIALISMU – SMĚREM K CELISTVOSTI“, která se uskuteční v Praze v září tohoto roku za účasti Stanislava Grofa a mnoha dalších světových významných osobností transpersonálního hnutí. www.itcprague2017.org.

Z nabídky workshopů se můžete těšit na Terapii zpěvem s Johanou Teryngerovou, či workshopy arteterapie. Večery budou patřit koncertům, Johana Teryngerová představí svou novou vlastní tvorbu, celou Křížovatku pak rozhýbe Létající koberec.

Přijďte se pobavit, dozvědět se spoustu nových informací a získat nové inspirující zážitky.

Vstupenky jsou k zakoupení online na webu festivalu: www.festivalholotropnikultury.cz.