Velmi doporučené rekomando

Nastaly změny. Jistě jde o fyzikální jev. Knihkupectví a vůbec celá prodejna Polí5 se po více jak třech rocích přesouvá do trojnásobně většího prostoru. Jde jen o 100 metrů v rámci stejného bloku (vchod nyní Trojanova 9), ale největší změnoiu je spojení s Day After, jedním z nějvětších distributorů nezávislé hudby ve střední evropě.

Rekomando Uzrál čas na rozšíření. Ve starých prostorách už nebylo k hnutí a přitom přicházely další a další novinky. Před rokem jsem využil výběrového řízení na pronájem bývalé pošty a kupodivu jej i vyhrál. Postupem času se ukázalo, že slovíčko "rekolaudace" znamená puštění žilou jako nikdy doteď. Nebudu zatěžovat veselými příhodami jak se dělá projekt, kolik je k tomu potřeba razítek a že řemeslo má zlaté dno a kde na to vzít peníze. Po čase se ukázalo, že bude nutné i výhodné se spojit s dalším subjektem a tu se sám od sebe ozval Mírá Pátý z Day After. A včera jsme jsme otevřeli na nové adrese. Zatím je to v počátcích, zboží se postupně naváží, dodělávají se drobné i větší nedodělky, stále ještě nejsou vývěsní štíty atd atd, ale už je OTEVŘENO!

Nový společný název prodejny jest REKOMANDO. Když už ta pošta, tak drobná souvislost... Možná je to blbý název, vyhledávače budou jistě zmateni, ale jménu dá obsah naše práce, takže si s tím hlavu nelámu, neb té bude nekonečně.

Zhruba do 14 dnů chystáme "slavnostní otevření". Sledujte náš mailing či tyto stránky, objeví se postupně upřesnění. Zatím to vypadá na hudební doprovod kapel Aran Epochal a Sporto.

Samozřejmě Polí5 nezaniká. Prodejna se už bude prezentovat sama za sebe. Ale má část, vydavatelská edice a tento web jedou v nezměněné linii.

Rekomando najdete velmi blízko naší bývalé adresy, je to ve stejném bloku, jen vchod z ulice Trojanova (to je ta co je kolmá k Vltavě a navazuje na Václavskou pasáž, která ústí přímo na Karlovo náměstí. Ale blíže je to k nám z Palackého náměstí - v kontaktech je mapa...).