Novinky na trhu

Ventolin - Dneska se vyčasilo

Šeban Andrej - Zept Tepi (2CD)

Klusák Pavel - Gott

Weil Jiří - Moskva-hranice

Dobiášová Tereza - Tajemství

Bowie David - Tonight (LP 180G)

Pro smrt uděláno

Bezr Ondřej (ed.) - Blues Alive 25

Thrice - Horizons / East (LP YELLOW)

Frederiksen Lars - To Victory (12")

Koudelka Josef - Deníky

Langer Ivan - Zvukosochobásně

Gera Band - Fata Morgana

Novinky v nabídce

Orient - Global Village Coffeehouse

Yo Yo Band - Karviná (LP)

Vypsaná Fixa - Lunapark (LP)

Yaghoobifarah Hengameh - Továrna na zlý sny

Továrna na zlý sny je příběh o kráterech v duši způsobených násilnými výpady okolí, jejichž intenzita stoupá úměrně s naší zranitelností. Nasrin,...

Čapková Jitka - Jak se vaří mlha

Barová Dorota - Píseň pro Mi (LP)

kalendář Jazzové sekce na rok 1984

kalendář Jazzové sekce na rok 1984

Srp Karel (red.) - dvanáctka 1/1983

obálka mírně zažloutlá, v krajích lehce odřená, listy jsou nažloutlé, obsahuje četné čb. fotografie v textu, patrné přehnutí, vydává Jazzová sekce...

Art forum (konvolut pěti čísel)

konvolut 5 čísel z roku 1990 a 1991

Vraný Jiří, Týc Pavel - ilustrovaná historie letectví

měkká vazba, vazba dobrá, obálka odřená a mírně opotřebená, ohnuté rohy

Buomberger Thomas - uěmní loupeže, loupež umění

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný a opotřebený

Hutka Jaroslav - Požár v bazaru

podpis autora

Rollerová Věra - Každá česká žena může přežít, pokud jí nevadí vysavače

měkká vazba, vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Různí autoři - Vlkodlaci, stříbrné povídky

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný a zvlněný

Vaculík Ludvík - Jak se dělá chlapec

měkká vazba, vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná, ohnuté rohy

Vian Boris - Srdcerváč

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný a opotřebený

Maříková, Kostelecký, Lebeda, Škodová (eds.) - Jaká je naše společnost?

vazba velmi dobrá, mírně naražený pravý horní roh

Fischl Viktor - Modrý kolotoč

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Steklač Vojtěch - Dobrodružství tajného agenta Pankráce Tangenta

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Cvetajevová Marina - Živoucí o živých

měkká vazba, vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná a ušpiněná

Mann Heinrich - Venus

německá jazyková verze

Shipton Paul - Drsnej brouk, zahrada strachu

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná a odřená

Gracq Julien - Na Argolském zámku

paperback, vazba dobrá, obálka mírně opotřebená a zažloutlá

Beranová Eliška - Chlapec s rybí hlavou

paperback, vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Llosa Mario Vargas - Pantaleón a jeho ženská rota

vazba velmi dobrá, mírně naražený roh, obálka mírně poškrábaná

Adams Douglas - Dlouhý, temný čas svačiny duše

vazba dobrá, paperback, obálka mírně opotřebená, naražené rohy

Valoch Jiří - Kytička

vazba velmi dobrá, obálka mírně ušpiněná