info

Naší hlavní činností (kromě vlastního hudebního vydavatelství a e-shopu) je provozování klasické kamenné prodejny Rekomando. Tam naleznete tisíce titulů knih, časopisů, CD, LP, trik, fair trade/bio výrobků. Udržujeme také bazar LP a antikvariát.

Virtuální prohlídka:

 

Žánrové zaměření je široké. Jedna místnost je vyhrazena literatuře s důrazem na solitéry a CD/LP české scény převážně alternativně - undergroundové.
Druhá místnost je věnována hlavně punku, HC, metalu a alternativě světové.
Ve třetí místnosti naleznete antikvariát zaměřený na kvalitní beletrii a poesii a bazar LP (vinylů) orientovaný obecně na rockovou scénu.

Přímo v prostorách prodejny se konají komorní koncerty a další akce.

Jsme pobočkou Zásilkovny.cz - můžete si k nám poslat Váš balík z e-shopu.

Otevírací doba, adresa, kontakty: http://www.polipet.cz/kontakt/


Virtuální e-prodejna je samostatná jednotka, která zdaleka nekopíruje nabídku na pultu, na webu je vždy nějaká latence v zadávání novinek i aktualizaci stavů.

Specifikace:
Na 140 metrech čtverečních nabízíme to nejlepší z literatury a hudby, co je právě na našem trhu s orientací na subkultury obecně. Důraz na UNDERGROUND - SOLITÉRY - EXPERIMENTY. Alianční spojení s Day After nabídku bezkonkurenčně rozšiřuje o HC / punk scénu a další alternativní větve.

Na skladě máme tisíce titulů knih, časopisů a CD/LP.
Naleznete u nás kompletní kolekce vydavatelství: Divus, Ears & Winds, Guerilla, Indies, Klang Und Kach, Minority, Silver Rocket, Vetus Via a dalších.

Současně máme většinu titulů od vydavatelství: Argo, Dybbuk, G.Parrot, Paseka, Torst, Volvox Globator a řadu dalších
A samozřejmě také nabízíme průřez zahraniční scénou (např. od vydavatelů: Drag City, Domino, Rune Grammofon, Touch, Touch&Go, etc, etc.).

Jako doplněk prodáváme kvalitní Fair trade/BIO výrobky (káva, čaj, víno, etc.), trika, komiksy, grafiku.
Lze u nás z lednice nakopit mošty, cider a maté dle denní nabídky.

Zákazníci jsou u nás vítáni - pustíme Vám jakékoliv CD bez nutnosti jeho následné koupě.
Na akce pořádné u nás v knihkupectví (autorská čtení, komorní koncerty, křty knih, výstavy apod.) je vstup většinou dobrovolný.

Jak se k nám dostat:
Trojanova ulice je jen několik minut chůze z Karlova náměstí, nalézá se uprostřed mezi nábřežím a Karlovým náměstím (kolmo k Vltavě). (Lokace: mezi Palackého náměstím a Tančícím demem/Resslovou). Náš obchod je zhruba v polovině ulice, nedaleko galerie TranzitDisplay.

V zásadě jsou dva jednoduché přístupy:
1. Vystoupit z metra st. metra B Karlovo náměstí (výstup na Palackého náměstí)
/Trojanova ulice je nasměrována už v podchodu metra/

2. Z Karlova náměstí projít Václavskou pasáží
/pasáž je u zastávky tramvají "Moráň" a pasáž ústí přímo do Trojanovy ul., my jsme ve duhém bloku)

Pokud jedete autem, pod Karlovým náměstím je změť jednosměrek: jeďte od nábřeží, odbočte v Resslově druhou ulicí doprava (Dittrichova) a pak první odbočku zase dopava a jste u nás. Nebo jeďte od Moráně dle příkázaných směrů a dostanete se do Trojanovy ani nevíte jak (jsme přesně uprostřed ulice).


Slevy a výhodné nákupy:
Sleva 10% je poskytována na knihy:
- držitelům karet ISIC, ITIC
- členům Unijazzu (těm i na zboží vydavatelství Polí5)

Se slevou lze u nás zakoupit "ošoupané" festivalové knihy a CD.
Jsme rovněž zapojení do kampaně "Zlevněné knihy" (nejde o inflační model à la Levné knihy, ale o solidní dohodu mezi vydavateli, distributory a knihkupci).

Možnosti:
Pokud Vám nevyhovuje naše otevírací doba, lze se jednorázově domluvit na termínu, kdy se otevře speciálně pro Vás (čas se pokusíme sladit jak nejlépe to půjde). Rozšířená otevírací doba je vždy v období Vánoc.

V naší prodejně akceptujeme všechny běžné platební karty (Visa, Master Card, American Expres, JPC).