aktualizováno - Prodejna Polí pět OTEVŘENA!!!

Neskromě doufáme, že se adresa: DITTRICHOVA 13, PRAHA 2, dostane do obecně kulturního povědomí (i podvědomí). Otevřeli jsme zde výběrové knihkupectví s orientací na subkulturu (underground, solitéři, experimenty) rozšířené o slušnou nabídku CD, příruční bar a další doplňky. Na vše poskytujeme zaváděcí SLEVU 10%.

prodejna.jpg Na začátek to nejdůležitější: otevírací doba po-pá 10 - 18 hod. Nová pevná tel.linka: 224 910 041. Vše ostatní jako navigace apod. je v oddílu prodejna. Zaváděcí akce (sleva 10% na všechno) končí 17. 11. 2006.

I když jsme o prázdninách nabrali oproti očekávání velký skluz v přípravě (nepředali nám zavčasu prostory) otewvíráme hned od září. Za běžného provozu budeme postupně rozšiřovat nabídku a vybavení obchodu, prosíme zpočátku o shovívavost k případným nedostatkům. Řadu dodavatelů máme nasmlouvaných hodně dopředu, ale zboží dorazí až v průběhu podzimu. I tak stojí za to navštívit nás v tomto předělu - startujeme se zaváděcími cenami, spousta zboží bude za výprodejové ceny do rozebrání (slevy až 80%!). Jako podporu podnikání jsme získali unikátní sbírku LP od S.T. Grombacha (tímto ještě jednou děkujeme) a jistě si řada sběratelů smlsne na starých vydáních Fugs, Zappy, Doors, Už jsme doma, DG 307, PPU a mnoha dalších.