Bordel L Amour - 1. až 6. máj : Depresivní děti touží po penězích

 

BORDEL L'AMOUR, hodinový hotel lásky.

Podnik pro všechny, kteří touží po lásce. Navštívit jej můžete od 1. do 6. května vždy v 17, 19 a 21 hodin. 

Sedm pokojů, sedm performerů, sedmnáct druhů lásky. Přijďte se přesvědčit, že nad vším zvítězí láska.

Jedinečné mezinárodní imerzivní divadlo, pouze 6 uvedení, omezená kapacita (14 diváků v jeden hrací čas). 

Umělecký gang Depresivní děti touží po penězích otevírá dveře nevěstnice, kde se neprodává sex, ale čistá láska. Naši zaměstnanci lásku k vám předstírají tak dokonale, až jí sami uvěří. Pro diváky je připraveno mnoho druhů milostného citu, záleží na každém divákovi, jaký z nich chce zažít. 

Přijďte zažít lásku, která vám dosud v životě uniká, po které toužíte a nebo právě tu, které byste se ve skutečném životě báli.


Jak bude návštěva Bordelu L'Amour vypadat? 

Hrajeme 3x denně kvůli nízké kapacitě podniku, na každý uvedený čas (v 17, 19 nebo 21h) připadá pouze 14 míst. Diváci si v první části představení zvolí 3 druhy lásky, které by rádi zažili. V druhé části představení je za pomoci našich performerů a performerek v soukromém pokoji zažijí. Obsah každého pokoje je jiný, jedinečný podle lásky, kterou si klient zvolil. Třetí část návštěvy je společně zhlédnuté představení Všechno přemůže láska.

Názvy některých pokojů jsou: Polibek, Nejtěsnější objetí, Láska a bolest, Láska prochází žaludkem, Forever You, Tělesná láska, Posedlost, Láska až za hrob, Venuše v kožichu ad.


Termíny:
1. - 6. května od 17, 19 a 21h

Vstupenky dostupné na síti GoOut. Doporučujeme využít předprodej. http://www.venuse-ve-svehlovce.cz/#program
Cena vstupenek: 
před 1. dubnem - 250,-/150,- Kč (dospělý/ student, senior)
od 1. dubna - 300,- / 200,- Kč (dospělý/ student, senior)
od 25. dubna - 350,- / 270,- Kč (dospělý/ student, senior)

Představení probíhá v češtině, některé pokoje vyžadují porozumění velmi jednoduché angličtině. Délka představení cca 95 minut.


Režie: Jakub Čermák
Hrají: Heda Bayer, Sophia Brocker, Jakub Čermák, Dominik Migač, Zoja Oubramová, Sebastian Rein, Barbora Šupová, Martin Talaga 
Scénografie: Martin Šimek, Kostýmy: Anežka Straková 
Produkce: Noemi Krausová
Asistentka režie: Dana Neumannová

Představení vzniklo v koprodukci Taupunkt e.V. a Depresivní děti touží po penězích. Za přispění děkujeme: hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, Česko-německý fond Budoucnosti, Státní fond kultury, Nadace svobodného státu Sasko, Město Chemnitz, Venuše ve Švehlovce, Off Bühne Komplex.