Informace o zasílání z našeho e-shopu a provozu kamenné prodejny během prosince

Přinášíme několik základních informací o odesílání z našeho e-shopu a prosincových termínech:

1/ Balíky stíháme expedovat poměrně rychle, ale od středy 22. 12.  je pravděpodobné, že to do Vánoc dorazí leda zázrakem.

a) nejrychlejší a nejlevněší je forma poslání na pobočku Zásilkovny na dobírku (79,-); platba předem (bankovní převod, platit KARTOU u nás NELZE) odeslání neurychluje, jen Vám zlevní poštovné (a může se stát, že platba předem odeslání i zdrží o jeden až dva dny), proto pokud spěcháte platbu předem nedoporučujeme!!!

2/ I když máme skladovou evidenci synchronizovanou s nabídkou našeho e-shopu, nedá se na 100% garantovat, že zboží se před minutou neprodalo, nebo jej má někdo rezervované. Nedají se vyloučit ani evidenčníé záměny a inventurní chyby, zboží máme velmi mnoho a i velmi malé procento chybovosti znamená desítky a desítky nesrovnalostí. Proto vždy čekejete až Vám napíšeme osobní e-mail a zboží fyzicky dohledáme. Teprve pak můžeme odeslání garantovat.

3/ Zboží budeme doplňovat i 23.12., takže je možné, že vytoužená kniha, která je teď i u vydavate vyprodaná se podaří dotisknout a dovezou nám ji poslední den, takže sledujte náš web i průběžně.

Můžeme mít skladem i něco co na webu není, protože zboží chodí stále a jen to třeba ještě není zaevidované - nebojte se nám napsat.... Telefonování však nedoporučuji, je pravděpodobné, že během nákupních vln nebudeme stíhat zvedat telefony.

4/ Od 19.12. zavíráme až ve 20:00!!!

5/ Pokud máte z práce benifiční platební karty Endered a Sodexo, můžete je uplatnit pouze v naší prodejně (ne na webu), ale papírové poukázky neakceptujeme

6/ Ano, máme dárkové poukazy (300,-, 500,-, 1000,-).