Co se děje na naší prodejně

Naše regály se zaplňují dalšími a dalšími lahůdkami. A to nejen duchovními. Jednou za čas asi bude záhodno, když sepíši takovouto referenci s několika anotacemi, případně malými portréty vydavatelství nebo kapel. Abyste si udělali konkrétní představu co přesně prodáváme, uvádím napoprvé stručný soupis typických titulů.

Obecný krámský život:
1/ Začínáme s předprodejem. Na malé akce kam stejně příjde pár lidí to asi není nutné, ale na leckdy je záhodno zavčasu zakoupit vstupenku (i s nějakou tou slevou). Nebudeme konkurovat Ticketpro apod. ale pokud se dohodneme s pořadateli, budeme nabízet předprodej na méněobvyklé akce a doufáme, že do budoucna pro Vás vyjednáme i zajímavější slevy.
aktuálně na pultu: 1. 11. 2006 Skallooween
2/ Sortiment biovýrobků rozšířen o novou dodávku vín. Naprostá lahudka z ekologického vinohradu (tj. bez použití jakýchkoliv chemických hnojiv a následných přísad, certifikovaná a kontrolovaná značka BIO ) - nové (registrované!) odrůdy Malverina, Laurot, Hibernal. Vše podní sběr ročník 2005. Prodáváno po lahvích (0,7l) za 169,- (lze uplatnit zaváděcí slevu 10%!).
3/ Pro sběratele - byla u nás nakupovat Iva Bittová a podepsala nám všechny své desky co jsme měli na skladu.
4/ Významný kanadský sběratel koupil kompletní nabídku grafických listů a bibliofilií, naskladníme opět během dvou příštích týdnů.
5/ Do regálu s publikacemi o výtvarném umění přibyly vzácné katalogy z výstav ranných devadesátých let.

V regálech mimo jiné:
(jde pouze o zlomkový výpis autorů z mnoha okruhů našeho zájmu)
Literatura:
Michal Ajvaz, Max Anderson, Egon Bondy, Charles Bukowski, Jakub Deml, Michel Foulcault, Ortega Y Gasset, Václav Havel, Hermann Hesse, Vladimír Holan, Sigismund de Chals, Ivan M. Jirous, James Joyce, Franz Kafka, Jack Kerouac, Ladislav Klíma, Jiří Kolář, Vít Kremlička, Mario Vargas Llosa, Konrád Lorenz, Milan Machovec, Friedrich Nietzsche, George Orwell, Sylvia Plath, Platón, Raymond Queneau, Pavel Řezníček, Josef Váchal, Jan Zábrana

Hudba:
Bang On A Can, Biosphere, Iva Bittová, Uri Caine, DG 307, Do Shaska!, Faust, Fennesz, Fugs, Gong, Mikoláš Chadima, Laibach, Mouse On Mars, OTK, Permanet Fatal Error, Plastic People, Psí vojáci, Residents, Sigur Ros, Smog, Supersilent, Esbjorn Svensson, Tarwater, Tiger Lillies, Umělá hmota, VO.I.D., Frank Zappa

Ostatní:
kvalitní káva, čaj a čokoláda (certifikát BIO), keramické dýmky (i vodní)

Výprodej:
časopis Tamto 991 z roku 1999 i s CD přílohou za 29,-!