Novinky na trhu

Urban Miloš - Závěrka

Korben Dallas - Stredovek

Kolektivní halucinace - Kosti

Narajama - Concurrere

Květy - Komik do půl osmé

Thrall Ure - Premonition 9/11 (7")

Free Balkan Quintet - Gankinos

Washington Dinah - Dinah Jams (LP)

Young Neil - Special Deluxe

Diviš Ivan - Teorie spolehlivosti

Šulej Peter - História

Rawicz Piotr - Krev nebe

Vesjolyj Arťom - Rus krví umytá

Chabon Michael - Zázrační hoši

Tata bojs & SOČR - Live

Eviyan - Nayive

Priessnitz - Seance (LP)

Čermák Jakub - Do vesmíru!

kol. - GO 70S

Oswald Schneider - Wald Schneid

Kapela Oswald Schneider existuje již 34 let, ovšem co se týče vydaných nahrávek,dá se mluvit nejen o nepravidelné, ale rovněž sporadické, ba téměř...

Pyré - Pyré

Kapela Pyré vznikla na podzim roku 2014, a sice na popud jednorázové kapely Lumbago,které rovněž debutovalo na vydavatelství Polí5. Na začátku všeho...

Novinky v nabídce

Brežná Irena - Nejlepší ze všech světů

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný

Havel Ivan (ed.) - Didasko - Učím, naučné obrázky Boženy Havlové

vazba velmi dobrá, naražené rohy, podřený hřbet

Foulds Adam - Vířící bludiště

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný

Dostojevskij Fjodor Michajlovič - Fantastické povídky

vazba dobrá, papírový obal potrhaný

De Mandiargues André Pieyre - Černé muzeum

vazba dobrá, hřbet natržený, roztřepené rohy

Gimferrer Pere, Petrová Eva - Max Ernst

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně odřený

Moravčík Fridrich - Metodika tvorby, Radenia písma

vazba velmi dobrá, papírový obal potrhaný

Eisner Will - Smlouva s bohem, trilogie

vazba velmi dobrá, naražený roh, mírně poškozený hřbet

Wachtelová Gretel, Strachanová Claudia - Moje tajná válka s Hitlerem

vazba velmi dobrá

Weil Jiří - Na střeše je Mendelssohn

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná, rohy naražené

Pytlík Radko, Jankovič Milan - Trn v zrcadle doby

vazba dobrá, papírový obal potrhaný, naražené rohy

Bednařík Milan, Široká Miroslava - Fyzika pro gymnázia

vazba dobrá, obálka poškozená, přeložené rohy

Weslezová Mary - Heřmánkový palouk

vazba velmi dobrá

Hajdová Marie,Katalpa Jakuba,Klabouchová Petra,Klevisová Mic - Sudety

Povídky o předválečném životě v pohraničí od předních českých spisovatelek a spisovatelů.Sudety jsou dodnes považovány za problematický region, jejž...

Vybíral Jiří (ed.) - Hradištko pod Medníkem, sborník

vazba velmi dobrá, stav zachovalý

Katalog známek Československo 1968

vazba velmi dobrá

Katalog známek Československo 1973

vazba dobrá, papírový obal mírně potrhaný

Kolektiv - 150000 slov. Texty odjinud XI/89/24

vazba dobrá, mírně ohnuté rohy

Diář Strojexport 1970

diář 1970 společnosti Strojexport

Diář 1976

prázdná diář 1976 Technometra národní podnik

Dagsson Hugleikur - Lidové fláky

vazba dobrá, obálka mírně poškrbaná

Koch, Kurz, Mari, Troska - Lexikon fur Textilreiniger

německá jazyková verze

Štroch-Marien Otakar - U zlaté bohyně

podpis a věnování autora

Krob Miroslav - Česká republika

vazba dobrá, obálka mírně odřená

Kratochvíl V. Miloš, Vávra Otakar - Třikrát před kamerou, Putování Jana Amose, Komediant, Veronika

vazba dobrá, obálka mírně odřená

Klouda Pavel - Chemie na počítači

vazba dobrá, obálka mírně ušpiněná

Vladislav Jan, Prečan Vilém - Horký leden 1989 v Československu

čtvrteletník čs. dokumentačního střediska nezávislé literatury

Konkolski Richard - Dobrodružství křetěné mořem

vazba dobrá, papírový obal mírně potrhaný

Leacock Stephen - Štěstí za každou cenu

vazba dobrá, obálka ušpiněná, hřbet ušpiněný

Grygar Jiří - V hlubinách vesmíru

vazba dobrá, hřbet podřený, obálka pokrčená