Novinky na trhu

Satrapiová Marjane - Persepolis

Srbová Tereza - Sidonie

Ouředník Patrik - Slova v zapomenutí daná

Kniha Patrika Ouředníka navazuje na jeho předchozí práce Šmírbuch jazyka českého a Aniž jest co nového pod sluncem a přináší 1800 hesel, která...

Asimov Isaac - Nadace a říše

Boudník Jiří - Towers. 9/11 Story

Ježková Alena - Ruce houslisty

Boudník Jiří - A zalévej kytky

Morby Kevin - Oh My God (2LP)

Nerez - Na vařený nudli

Miles Jonathan - Chodící zázrak

Olympic - Jedeme Jedeme 3 (LP)

Janíček Jindřich - B jako běžec

ARANANAR - Kosti (LP)

ARANANAR je Aran Epochal (Gnu) a Anar Badalov (Metal Hearts, Travels, New Dog). Album vychází pouze na vinylu v nákladu 300ks, digitální download kód...

Foglar Jaroslav - Boj o první místo

Čapek Karel - Devatero pohádek

Plachý Jaromír - Naše prasátko

Bendavid-Val Avrom - V nebi je pusto

Novinky v nabídce

kolektiv autorů - Kaloty, výběr z básnické tvorby B.K.S.

vyřazeno z knihovny, razítko

Achmatovová Anna - Modrý večer

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Weill Erwin - Casanova

vazba velmi dobrá, flíčky na obálce, hřbet odřený

Warhol Andy - Andy Warhol od A k B a zase zpět

paperback, vazba velmi dobrá, obálka mírně ušpiněná, ohnuté rohy

Asimov Isaac - Druhá nadace

paperback, vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Wedekind Frank - Flirt a jiné povídky

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně odřený

Angel Petr - Lámání v kole, Kriminál/Izrael

vazba velmi dobrá, paperback, obálka mírně poškrábaná

Angel Petr - Lámání v kole, Afganistán

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Wollheim Donald A. - Donald A. Wollheim představuje nejlepší povídky sci-fi 1989

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Pilňak Boris - Nahý rok

vazba vellmi dobrá, papírový obal mírně opotřebený

Šotola Jiří - Osmnáct Jeruzalémů

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně ušpiněný

Silverberg Robert (ed.) - Síň slávy, nejlepší SF povídky všech dob 1929-1946

vazba velmi dobrá, obálka mírně opotřebená, hřbet mírně odřený

Groffová Lauren - Příšery templetonské

vazba velmi dobrá, obýálka mírně ušpiněná

Asher Neal - Pradorský měsíc

paperback, vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Ondřej S. - Stavba domu v praksi

odtržená obálka, , hřbet mírně potrhaný, obálka mírně ušpiněná

Kukačka Miroslav - Nízke Tatry

vazba dobrá, obálka mírně poškrábaná

S.d.Ch. - Varlén No.4.5.6.

obálka mírně ušpiněná

Andreska Jiří, Andresková Erika - tisíc let myslivosti

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně poškrábaný

Palouš Jan A. - Tvář Československa

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně potrhaný

Čep Jan, Rouček Rudolf (ed.) - chrám sv. Víta v obrazech Jiřího Jeníčka

vazba velmi dobrá, papírový obal mírně potrahaný a opotřebený

Piťha Petr - Svatý kníže Václav

vazba velmi dobrá, obálka mírně ušpiněná

Slaba Martin - Myslivost - lovectví

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Viktorínová Jana (ed) - Kdo se bojí, nesmí do Prahy

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Škutina Vladimír - Rodič v síti

vazba velmi dobrá, obálka mírně ušpiněná a opotřebená

Ivanov Vsevolod - Gafir a Mariam

volné listy, obálka ušpiněná a mírně opotřebená

Březina Otokar - Básnické spisy - Ruce

volné listy, stránky poškozené vodou, obálka opotřebená a ušpiněná

Rubiao Murilo - Dům U červené slunečnice

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná

Rolland Romain - Petr a Lucie

vazba velmi dobrá, obálka mírně podřená a opotřebená

Pirandello Luigi - Nebožtík Matyáš Pascal

vazba velmi dobrá, papírový obal potrhaný a opotřebený

Zajda Miroslav - Cesta k nesmrtelnosti II.

vazba velmi dobrá, obálka mírně poškrábaná