info

Naší hlavní činností, kromě vlastního hudebního vydavatelství (Recod Label) a e-shopu, je provozování klasické kamenné prodejny Rekomando. Tam naleznete tisíce titulů knih, časopisů, CD, LP. Udržujeme také bazar LP a antikvariát.

Virtuální prohlídka:

 

Žánrové zaměření je široké. Jedna místnost je vyhrazena literatuře s důrazem na solitéry a CD české scény převážně alternativně - undergroundové.
Druhá místnost je věnována pouze LP (gramofonovým deskám, kromě zmíněného zaměření i jazz, reggae, hip-hop, soundtracky).
Ve třetí místnosti naleznete antikvariát zaměřený na kvalitní beletrii a poesii a bazar LP (vinylů) orientovaný obecně na rockovou scénu.

Přímo v prostorách prodejny se konají komorní koncerty a další akce.

Jsme pobočkou Zásilkovny.cz - můžete si k nám poslat Váš balík z e-shopu.

Otevírací doba, adresa, kontakty: http://www.polipet.cz/kontakt/


Virtuální e-prodejna je samostatná jednotka, která zdaleka nekopíruje nabídku na pultu, na webu je vždy nějaká latence v zadávání novinek i aktualizaci stavů.

Specifikace:
Na 140 metrech čtverečních nabízíme to nejlepší z literatury a hudby, co je právě na našem trhu s orientací na subkultury obecně. Důraz na UNDERGROUND - SOLITÉRY - EXPERIMENTY. Samozřejmě máme i HC / punk scénu a další alternativní větve.

Na skladě máme tisíce titulů knih, časopisů a CD/LP.
Naleznete u nás kompletní kolekce vydavatelství: Divus, Guerilla, Indies, Minority, Silver Rocket, Vetus Via a dalších.

Současně máme většinu titulů od vydavatelství: Argo, Dybbuk, G.Parrot, Paseka, Torst, Volvox Globator a řadu dalších
A samozřejmě také nabízíme průřez zahraniční scénou (např. od vydavatelů: Drag City, Domino, Rune Grammofon, Touch, Touch&Go, etc, etc.).

Jako doplněk prodáváme trika, grafiku, plakáty.
Lze u nás z lednice nakopit mošty, cider, matchu a maté dle denní nabídky.

Jak se k nám dostat:
Trojanova ulice je jen několik minut chůze z Karlova náměstí, nalézá se uprostřed mezi nábřežím a Karlovým náměstím (kolmo k Vltavě). (Lokace: mezi Palackého náměstím a Tančícím demem/Resslovou). Náš obchod je zhruba v polovině ulice, nedaleko galerie Tranzit.

V zásadě jsou dva jednoduché přístupy:
1. Vystoupit z metra st. metra B Karlovo náměstí (výstup na Palackého náměstí)
/Trojanova ulice je nasměrována už v podchodu metra/

2. Z Karlova náměstí projít Václavskou pasáží
/pasáž je u zastávky tramvají "Moráň" a pasáž ústí přímo do Trojanovy ul., my jsme ve duhém bloku)

Pokud jedete autem, pod Karlovým náměstím je změť jednosměrek: jeďte od nábřeží, odbočte v Resslově druhou ulicí doprava (Dittrichova) a pak první odbočku zase dopava a jste u nás. Nebo jeďte od Moráně dle příkázaných směrů a dostanete se do Trojanovy ani nevíte jak (jsme přesně uprostřed ulice). Parkovat se smí na placených místech v horní části ulice, před prodejnou jsou modré zóny.


Slevy a výhodné nákupy:
Sleva 10% je poskytována na knihy:
- držitelům karet ISIC, ITIC
- členům Unijazzu (těm i na zboží vydavatelství Polí5)

Se slevou lze u nás zakoupit "ošoupané" festivalové knihy a CD.
Jsme rovněž zapojení do kampaně "Zlevněné knihy" (nejde o inflační model à la Levné knihy, ale o solidní dohodu mezi vydavateli, distributory a knihkupci).


V naší prodejně akceptujeme všechny běžné platební karty (Visa, Master Card, American Expres, JPC) a benefiční karty Sodexo Pass a Endered