Akce Guerilla Records v březnu

V pátek 25. března oslaví Jiří "Kába" Kabeš své sedmdesátiny koncertem v pražské Akropoli a na podiu se vystřídá několik hudebních gratulantů: PPU/new generation, Echt!, All Tomorrow's Parties band, Dáša Vokatá & Oldřich Kaiser a Vlastin Jirů. A pozor! Začátek je v 19:00 hodin.
Hned druhý den, v sobotu 26. března, proběhne v Dobroměřicích u Loun setkání přátel podzemí, přízemí i vyšších pater kulturních, konající se již drahnou dobu pod krycím názvem LÁBUSOVKY. Tentokrát s číslem 52. Od 19 hodin (na sál se bude pouštět od 18 hodin, ale přečkat můžete v přilehlém hostinci) vystoupí alternativní DUNAJSKÁ VLNA, undergroundový AKTUAL s Milanem Knížákem, rockový big band KRÁSNÉ NOVÉ STROJE, punková ZNOUZECTNOST a úžasný revival toho nejlpšího ze šedesátek a sedmdesátek FLOWER COVER. 
https://www.facebook.com/events/217073165306996/


A co vydavatelství http://www.guerilla.cz?
Nebojte se děti, neumřelo. Začínáme připravovat druhé dvojalbum Posádkové hudby Marného Slávy. V dubnu točíme na chystané DVD Pustinu ... ano, tu hru Míry Bambuška v hlavní roli s Pavlem Zajíčkem a živou hudbou DG 307. V plánu jsou nová CD DekandentFabrik, Radomila Uhlíře a Kvarteru Dr. Konopného, Kabaret Dr. Caligariho, nebo živák Koonda Holaa.