B4 - patnáctikoncert

Asi někdy touhle dobou před patnácti lety celkem náhodou vznikla skupina B4. Od té doby fungujeme k našemu údivu téměř ve stejném obsazení, jen před pěti lety se David vystřídal s Karlem. K uctění tohoto výročí nás nenapadlo nic lepšího než vydat patnáctialbum, což se nakonec podařilo - u Polí5...

B4 - patnáctikoncert Asi někdy touhle dobou před patnácti lety celkem náhodou vznikla skupina B4. Od té doby fungujeme k našemu údivu téměř ve stejném obsazení, jen před pěti lety se David vystřídal s Karlem. K uctění tohoto výročí nás nenapadlo nic lepšího než vydat patnáctialbum, což se nakonec podařilo - u Polí5 vychází koncem měsíce nové album Germanium plus patnáctialbový bonus archivních materiálů, remixů a dalších zvláštností. Od monstralba byl jen krůček k patnáctihodinovému koncertu. A ten se taky nakonec podařilo vymyslet a možná se nám ho podaří i odehrát 2. listopadu v galerii Divus od 9.00 do půlnoci. Pomáhat nám a střídat nás v případě smrtelného vyčerpání budou kamarádi z OTK a taky Michal Zbořil, Pasi Mäkelä, Jára Tarnovski, Spacosh, Jan Faix, Tomáš Čížek, Tomáš Brýl, Jiří Tomášek, Petr Kalvoda, Martin Strakoš, Jan Burian, Bethany Lactorin, Theodor Kohout, Vojtěch Procházka, Georgij Bagdasarov, Michal Cáb, Vojta Švejda a možná i někdo další.

Protože patnáct hodin je dlouhá doba, pro nudící se jsme připravili společně s profesorem Dörnerem herní koutek osmibitových herních konzolí, kde se dá pařit i opravdický původní Pong, žádná jeho trapná 16bitová hifi verze.

Vstupné ve znamení hesla: “někdo dal pade, někdo stovku”. Takže tuhle taškařici si určitě můžete dovolit.

Na místě ke koupi naše nové überalbum, ještě teplé a přímo z rukou vydavatele, pana Josefa Jindráka.

Přijďte všichni, tohle už nikdy nebudeme opakovat!

15tikoncert B4
2.listopadu 2013, 9.00-24.00
Galerie Divus, Bubenská 1, Praha 7-Holešovice

http://www.polipet.cz/
http://bandzone.cz/b4musicfortrees