Dope Aviators a Sub N Bus příští sobotu v Rubínu

28. července bude malostranský Rubín hostit dvě slovenské kapely, po svém propojující světy elektronické a kytarové hudby. Zřídka vystupující Dope Aviators tu předvedou své čerstvě vydané a po zásluze chválené album Product (11 Fingers Records), pro Sub N Bus to bude vůbec první koncert.

dope_aviators_velky.jpg Dope Aviators (11fingers rec., Sk/Fin.)
Slovenská trojice Dope Aviators se zformovala v roce 2004 v Praze, momentálně se však nachází na dlouhodobém pracovním pobytu ve Finsku. Tvoří ji Em (zpěv, klávesy), Kasko (kytara, smyčky & beaty, zpěv) a Tuomas (baskytara, kytara, bicí, zpěv) a o jejich debutové desce Product (vydané na vlastní značce 11fingers Records) se mluví jako o "enviromentálním dreampopu pro fanoušky The Jesus And Mary Chain, Moose a Cocteau Twins". Což ve zkratce znamená námluvy pomalé melodické elektroniky s ostrovní kytarovou školou v podmanivě melancholickém oparu.
www.myspace.com/dopeaviators


dope_aviators_velky.jpg Sub N Bus (starcastic rec., Sk/UK)
Sub N Bus míchají aktuální indietronic/post-rockový koktejl ze stejných přísad jako Tortoise, 65daysofstatic nebo Godspeed You Black Emperor, občas nakouknou i do kuchyně německého labelu Morr Music. Na svém vůbec prvním koncertě představí materiál, který vyjde v dohledné době na značce Starcastic.
www.myspace.com/subnbus

podtrženo sečteno:
Dope Aviators + Sub N Bus
29. července od 20:00, A Studio Rubín (Malostranské nám. 9, P1)
info: www.starcastic.cz & www.11fingersrecords.com/

PS: "Dope Aviators - Product" u Polí pět