Křepický bigbít.

Tento malý festival patří k nejdéle fungujícím akcím tohoto typu u nás. Vznikl již v roce 1985 a od té doby se pořádá zcela pravidelně každý rok. Někteří mu říkají také festival bez peněz, ale není to tak úplně pravda. Jen tu nevybíráme vstupné, ani pevný poplatek za pivo nebo jídlo, kafe a ostatní si každý ohřeje nebo připraví sám. Nikde žádné fronty. Finance se házejí do krabičky umístěné u výčepu. Takto to funguje také díky kapelám, které zde hrají bez nároku na honorář a ani cesťák si neberou. Mezi ně patří i úžasná hudební skupina Skrytý půvab byrokracie Pepy Jindráka.

Svého času to býval poměrně významný festival, kde hráli mnohé místní špičkové kapely, které nebudu vyjmenovávat, protože si to prostě všechno nepamatuju, a ti zapomenutí by se mohli zlobit. Ze zahraničních musím vzpomenout slovenské Slniěčko, které zahajovalo druhý ročník, či o rok později holandští  The Ex a polští pankáči Zbuntovany kalolyfer.

Nyní se jedná spíše o komorní záležitost. Zváni jsou všichni, kteří se chovají víceméně civilizovaně a mají rádi tento typ muziky. Na hovada, která se sem přijedou jen ožrat, a dělat bordel zvědaví nejsme.

Program.

Křepický bigbít.

34. ročník

Poetické odpoledne

Míra Kubín
Česnekové hlavy
Ťuvajz a spol.
a Čuňas vám promítne něco hezkého ze života mániček

Divoký večírek - pořadí opět formou závodu

Skrytý půvab byrokracie
Čočka
Herman Traumen
Hynkovy Zámky
NonAss

Na jeho fungování můžete přispět i nákupem keramiky na místě nebo v eshopu

Blanka