Limbo a další věci kolem Polí5

Jistě jste si všimli, že poslední dobou na tomto webu není příliš příspěvku. Ale to není známka nečinosti Polí5 - těsně před prázdninama jsme vydali CD Limbo . Vyšla na něj celá řada příznivých recenzí (stačí zadat do nějakého vyhledávače a budete překvapeni). Tento titul si můžete poslechnout zdarma v nejvyší kvalitě on-line, ostatně stejně jako naše další novinky...

Jistě jste si všimli, že poslední dobou na tomto webu není příliš příspěvku. Ale to není známka nečinosti Polí5 - těsně před prázdninama jsme vydali CD Limbo. Vyšla na něj celá řada příznivých recenzí (začí zadat do nějakého vyhledávače a budete překvapeni). Tento titul si můžete poslechnout zdarma v nejvyší kvalitě on-line, ostatně stejně jako všechny naše novinky...

Postupně chceme dát k volnému stažení všechny naše tituly, ale zpracování zabere dost času, proto tam jsou zatím hlavně CD z poslední doby. Jednoduchý poslech je možný na našem webu - klikněte na vydavatelství a potom na titul, který Vás zajímá - to Vás přesměruje na náš e-shop, kde je poslech jednoduše umožněn. Pokud si CD chcete stáhnout v nejvyšší kvalitě, stačí kliknout na zobrazeném přehrávači na název a to Vás přesměruje na server BandCamp , kde máme profil. Tam je možno zvolit stahovací formát. Stahování je zdarma, ale dobrodinci a naši podporovatelé mohou poslat dobrovolný příspěvek (je tam na to kolonka), půlku pak dostane kapela, půlku vydavatelství.

Ale zpět k Limbu: na webu ČRo je pěkný rozhovor, klikněte na odkaz.

Kdo je na Facebooku, může být o podobných odkazech zpraven okamžitě. Je to tam pro nás zadávat velmi jednoduché (tento článek zabral půl hodiny, což je zcela nepřiměřené...). Pokud nechcete být registrování u velkého bratra FB - tak nemusíte mít žádný svůj profil apod. Naše zprávy tam můžete sledovat i tak - je to veřejné a bez omezení skrytých údajů.

Z dalších aktualit kolem Polí5:
* B4 dokončili nové album, poslech pilotního singlu zde:
* Sháníme peníze na vydání velmi dobré nahrávky z 80. let kapely Vyšší populár, donátoři a předplatitelé hlaste se!
* Muff se rozhodli své příští album vydat u nás (realizace až v příštím roce).
* 10.9. vychází nové velmi očekávané album Boba Dylana, máme objednané i vinyly, spolu s tím dorazí dvě bedny dalšího nového zboží (čekali jsme, aby to kvůli úspoře poštovného šlo v jedné zásilce), další zboží (které se musí objednávat z ciziny) pak bude až v říjnu.
* Během září vyjde náš první knižní titul - básně Vladislava Reisingera.