Malé letní festivaly

Léto se blíží. Kam vyrazit za kulturou? Víte, že existují i malé festivaly, kde se seznámíte se spoustou zajímavé muziky a lidiček, zaplatíte nízké, nebo dokonce žádné vstupné, levně se najíte i popijete ? Zde je pár pozvánek.

Ponava fest – 3. ročník příjemného festiválku v srdci Brna v  parku v Lužánkách. 3. víkend v květnu, na programu se zatím pracuje, pohoda, dobrá muzika, žádné vstupné a kvalitní pivo.

Číhejte zde - http://ponavafest.cz/

Krákor – 15 – 16.6. -dva dny zběsilého undergroundu, punku a všeho možného. Od rána do noci můžete sledovat známé i naprosto neznámé kapely, tábořit na okolních loukách a kochat se výhledem na ruiny hitlerovské dálnice. Nízké vstupné, levné pivo i jídlo, skvělá nálada. A to vše v dosahu městské hromadné dopravy a Brna. Brno – Ostopovice, ráj plný tolerantních chatařů.

http://www.spodniproudy.cz/krakor-2018-20-rocnik/

MišMaš –22 – 23.6 nadupaný fesťák v Bojkovicích, podívejte se na program, není co dodat. A k tomu prostředí polorozpadlé stodoly, úchvatný výhled na horské scenérie,dřevěné záchodky, několik scén a táboření v ovocném sadu…

https://www.mismas.org/

Magorovo Vydří – 4 – 8.7. maraton undergroundového výkvětu, nyní v krásném areálu Skalákův mlýn v Meziříčku u Želetavy.  Opět bez vstupného, tábořiště na louce u lesa.

http://bandzone.cz/klub/skalakuvmlyn

Vůdštok – potulný jihomoravský festival, zřejmě 14.7., kde, to se zatím neví, ale rozhodně to stojí za to. V pátek přehlídka písničkářů, v sobotu bigbít. Pokud toužíte po něčem malém a klidném a originálním, neváhejte a ohlídejte si to.

https://www.facebook.com/vudstok/

Napříč – Konec léta -opět Skalákův mlýn, tento festival je oproti  začátku léta klidnější, a méně undergroundovější, uvidíme, s čím se pořadatelé vytáhnou, zatím je jistý jen termín -24 – 26.8. a  jako vždy žádné vstupné a pohoda.

http://bandzone.cz/koncert/459984-meziricko-skalakuv-mlyn-festival-napric

Přeju krásné léto plné muziky, bezva lidiček a dobrého piva.

Blanka