Měl to být koncert v Rekomandu - ale těšme se do Finalu!

Jeff T. Smith je důkazem toho, že skvělou hudbu, která obsahuje zpěv, kytaru, basu, klávesy, synťáky a bicí, může naživo produkovat i jeden jedinej člověk. Navíc si nemusí podklady připravovat doma, protože všechno nahraje a následně i použije přímo na místě.

JuffageJeff T. Smith je důkazem toho, že skvělou hudbu, která obsahuje zpěv, kytaru, basu, klávesy, synťáky a bicí, může naživo produkovat i jeden jedinej člověk. Navíc si nemusí podklady připravovat doma, protože všechno nahraje a následně i použije přímo na místě.

Jeff aka JUFFAGE je multi-instrumentalista z Leedsu, kterej nějakej čas strávil v nejlepších studiích v Chicagu (mimojiné i v Electrical Audio u Steva Albiniho). Při svých vystoupeních využívá loopery a smyčkuje všechny nástroje a přenáší tak svý vícevrstvý nahrávky i na podium. Máte tak možnost sledovat vytváření podkladů a samplů, který budou následně i použitý. Všechno na férofku.

6. června 2011 vydal na labelu Function Records, na kterým vydávají např. i MaybeSheWill, nebo Shield Your Eyes, nový album Semicircle, ke kterýmu jede turné, jehož součástí bude i vystoupení 10. listopadu v Praze, kde mu support budou dělat noAR+IS+ a HC Tramp.

Na tohle video se podívejte, pokud nechcete obětovat 8 minut svýho života, pusť tesi to třeba jen od 3. do 5. minuty:
...a přijďte, budeme se těšit!

Více info na sakraphon.cz

JUFFAGE (UK) / noAR+IS+ / HC Tramp
10. listopadu 2011
Praha, Klub Final
od 18.00, za 150CZK