Pozdní sběr - 5. ročník charitativního festivalu

Jít na festival neznamená jen bavit se. Můžeme tím také přispět na dobrou věc. Pozdní sběr je letos věnován tzv. “slaným dětem“, kterým pomáhá Klub nemocných cystickou fibrózou. (12.11. v pražském klubu Rock Cafe, hrají: Priessnitz, Původní Bureš, Ester Kočičková, Luno, Eggnoise, Neočekávaný dýchánek...)

pozdní sběrJít na festival neznamená jen bavit se. Můžeme tím také přispět na dobrou věc. Pozdní sběr je letos věnován tzv. “slaným dětem“, kterým pomáhá Klub nemocných cystickou fibrózou.

5. ročník tohoto charitativního festivalu se uskuteční v sobotu 12.11. v pražském klubu Rock Cafe a bude probíhat od 15.00 v prostorách celého klubu. Hudební vystoupení zakončí po půlnoci afterparty s dj. Vedlejší scéna, která se bude nacházet v horních prostorách Rock Cafe, bude patřit např. divadlu, tanci, výtvarným dílnám, módní přehlídce, čajovně, různým obchůdkům a stánkům, nebo i dalším hudebním interpretům. Letošní ročník obohatí zveřejnění dokumentárně propagačních video spotů týkajících se klubu CF.

Výtěžek z akce bude předán Klubu CF v Praze, pod jehož záštitou je festival pořádán.

Myšlenka akce vznikla již v roce 2004 a jejím hlavním záměrem bylo věnovat vždy nějaké charitativní organizaci či nadaci výtěžek z festivalu. V předešlých letech obdrželi od organizátorů akce výtěžek: Dětské krizové centrum, Nadace Jedličkova ústavu, Kapka naděje nebo Prolomené ticho.Věříme, že myšlenka tohoto festivalu bude nadále pokračovat a diváci budou spokojeni nejen s hudební nabídkou, ale také se záměrem celé akce.

www.pozdnisber.net .

program: LIBOR ŠMOLDAS QUARTET, KAROLINA KAMBERSKÁ, PŮVODNÍ BUREŠ, IVÁN GUTTIERÉZ & MADERA, NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK, ESTER KOČIČKOVÁ & LUBOMÍR NOHAVICA, Petra Hůlová – autorské čtení, EGGNOISE, TEATRO MATITA, LUNO, VerTeDance, PRIESSNITZ, FEKETE SERETLEK