Třináctý Litoměřický kořen už je za dveřmi

Už po třinácté bude letní kino v Litoměřicích hostit festival Litoměřický kořen, zaměřený především na alternativní a etnickou hudbu. Mezi 5. a 7. červencem jeho návštěvníky čekají téměř dvě desítky kapel, ale také divadla či filmová projekce. Vstupenky na něj pořídíte i v naší prodejně.

Cirkus-punk-trash-country úderka Jane Walton, německé hvězdy Di Grine Kuzine, francoužší El Gafla nebo domácí legendy Ještě jsme se nedohodli či komorní orchestr Berg, to je jenom stručný výcuc z vydatného menu, které návštěvníkům festivalu Litoměřický kořen letošní rok naservíruje agentura Modrý z nebe. Tradiční bašta alternativní a etnické hudby chystá pro tuzemského návštěvníka jak řadu exkluzivních premiér, tak i skupin, které jsou v areálu na břehu Labe už jako doma (viz. třeba matadoři právě tohoto jména).

Dohromady téměř dvacítku hudebních těles, tři divadla (Divadlo Buchty a loutky, Divadlo jednoho Edy, Divadlo Pachýř a Chroš), návdavkem filmovou projekci (snímek Gadjo Dilo o životě olašských Romů, žijících na okraji jedné rumunské vesnice) a samozřejmě zdejší nezapomenutelnou atmosféru, to vše letos můžete na vlastní oči a uši zažít mezi 5. a 7. červencem na tradičním místě - v letním kině v Litoměřicích. Všechny podrobnosti, včetně hudebních ukázek najdete na adrese koren.modryznebe.cz.

Program:

Čt 5. 7. 2007 od 18h
Letní kino: Václav Koubek, Schmarowotsnik, Komorní Orchestr Berg
Film: Gadjo Dilo (Režie: Tony Gatlif)
Šapitó: Traband

Pá 6. 7. 2007 od 11h
Letní kino: Blaq Mummy, Echt!, Neočekávaný Dýchánek, Už jsme doma, Konvrzek, Mango Gadzi, Di Grine Kuzine, Makám
Šapitó a okolí: divadelní představení pro děti i dospělé, Schmarowotsnik, výtvarný workshop, videoprojekce...

So 7. 7. 2007 dd 11h
Letní kino: Ahmed má hlad, Ty Syčáci, Zuzana Homolová, Jane Walton, El Gafla, Psycho Key, Rona Hartner & Band, Ještě jsme se nedohodli
Šapitó a okolí: divadelní představení pro děti i dospělé, Kapitán Kajman, kejklíři, žongléři, soutěže, videoprojekce...

podtrženo sečteno:
festival Litoměřický kořen
5. - 7. července 2007, letní kino, Litoměřice
vstupné: 550 Kč v předprodeji, 630 Kč na místě
info: koren.modryznebe.cz

PS: permanentku za 550 Kč koupíte i v našem krámku v Dittrichově ulici (případně vám ji přibalíme k zásilce objednané přes náš e-shop), narozdíl od Ticketportalu neplatíte žádné distribuční poplatky navíc!