Undergeoudovej večírek, RC Ponorka Pardubice, 16.11.2019

 

Na Undergroundovým dejchánku vystoupí kapely

Pepa Klíč

Requiem za Magora, Trilogie tonutí

Čočka
https://bandzone.cz/cocka
Poetické bigbítové sdružení hrající od něžných písní undergroundových po agropunk. Nezařaditelné. Všechny skladby spáchali sami, zpívají zásadně česky,


Mama Bubo

https://bandzone.cz/mamabubo
Legendární pražská alternativní skupina, působící mimo oficiální kulturní instituce už od 80.let. Personálně zpřízněná s Babaletem, prošla dlouhým vývojem kombinace nové vlny, art-a space rocku po minimalismus a novoromantickou hudbu, vždy na úrovni o třídu výš než médii propagovaná česká produkce. V roce 2010 začala na popud Václava Havla znovu koncertovat v původní sestavě.
V současnosti kapela koncertuje v souvislosti s 30. výročím nechvalně proslulého článku v komunistickém plátku Tribuna "Nová vlna se starým obsahem" a návazně na to následujícímu tažení proti mladým kapelám 80´ let.

Prasečí farma alias Rytmická skupina Lexy Zouhara
Českoskalická undergroundová kapela se vrací ve změněné sestavě. Návrat k původním personálním pilířům této legendy drápy jejich typického soundu nijak neobrousil!


Doggybag


Vznik téhle party je asi 13. června 2011, kdy se sešli na první zkoušce v plné sestavě. Na jaře 2011 se Michal dohodl s Veronikou, finalistkou a vítězkou řady pěveckých soutěží a výraznou postavou Lounského Ruxaku a dalších kapel a spustili nový projekt.

https://bandzone.cz/doggybag?at=info

 

Takže nejdříve na Letnou a pak vzhůru do Pardubic!

Blanka