Únor, březen... a duben v Guerilla Records

 

Ve studiu se Pavlu Zajíčkovi podařilo opravit některé pasáže filmu PUSTINA a tedy zásadním způsobem pohnout s připravovaným DVD, divadelní hrou převedenou do filmové podoby (a bonusem v podobě audionahrávky se Zajíčkovým autorským čtením).


Na jaro také chystáme pár koncertů:


1) AKTUAL v čele s Milanem Knížákem slaví 50 let od svého založení. Při té příležitosti se rozhodl uspořádat několik vystoupení, kterými nejen toto výročí připomene, ale také bude zřejmě ukončením jeho koncertních aktivit.
V dohledné době Vás na koncert Aktualu můžeme pozvat:
sobota 18. 2. Pardubice (Žlutý pes),
sobota 25. 2. Praha (Malostranská beseda), host The Pale Boys (Josef Vondruška Tribute Band – Michael Kyselka & Justin Lavash)
Vstupenky : http://www.malostranska-beseda.cz/cs/klub/pokladna/rezervace-vstupenek.html
pátek 3. 3. Karlovy Vary (Paderewski)
sobota 4. 3. Jablonec nad Nisou (Rampa)
sobota 22. 4. Teplá u Mariánských Lázní (Birthday party)
Potom kapelu čeká řada letních festivalů, např.: Všudybud v České Lípě (10. 6.), Valašský špalíček
(23. 6.), Eurotrialog Mikulov (26. 8.) ... a pak přijdou další koncerty na podzim, včetně slovenského listopadového turné.
Pokud máte zájem o uspořádání koncertu, napište na mail info@guerilla.cz.
Více o kapele třeba tady: http://magazinuni.cz/aktuality/aktual-letos-mozna-naposledy/


2) Na poslední březnovou sobotu se chystají tradiční "LÁBUSOVKY", vytříbená sešlost mladých lidí u příležitosti páně Lábusových narozenin, tentokráte v pořadí 53.  V kulturáku na návsi obce Dobroměřice (1 km od Loun) 25. března od 18 hodin vystoupí: AKU AKU, Old Minka Band, Kabaret Dr. Caligariho, Svatopluk a Sváťa Karásek, The Primitives Group a Jiříkovo vidění. Vstup do sálu od 17 hodin.
Facebooková událost zde: https://www.facebook.com/events/1519941561350101/


3) Nu a pak už je duben. A ve středu 12. dubna se v pražském Studiu Hrdinů pokřtí DVD s Pustinou, filmovým zpracováním hry s hlavní roli s Pavlem Zajíčkem a hudbou DG 307... Samozřejmě se promítne film, o dalším programu se ještě jedná. Ale ve svých kalendářících si termín můžete již poznačit. A vzácní internetoví přispěvatelé se konečně dočkají pošťáka s balíčkem. Pozdě, ale přece!


Buďte zdrávi a mějte se krásně!
Vladimír "Lábus" Drápal, Guerilla Records