Zajímavé kluby, vzpomínka na Boro

Bývaly časy, kdy nám naše undergroundové kluby mnoho lidí závidělo, ale ty jsou už dávno pryč. V současnosti se stále hledá vhodná základna k pravidelnému setkávání a muzicírování.

Samozřejmě tu jsou velké známé kluby jako Soho – výborný zvuk, odcizené prostředí, Fléda – celkem fajn, leč draho a na hraní obyčejných kapel nemožné, Mersey – dle mne již trochu mimo, Stará Pekárna – pohodová, avšak též pro jiné.

Androšové kapely tedy migrují mezi Tenisem, Bajkazylem, Yachtem, Mýdlem a Rezavým hřebíkem, ale nikde není to správné ořechové k pravidelným akcím našeho typu.

Snad jenom Ponava, hospůdka umístěná v parku Lužánky, tento účel částečně plní.

Proto bych nyní ráda připomněla Boro, které dokud bylo v dobrých rukou, tak sloužilo k muzicírování i setkávání, prostory byly rozmanité, zvuk víceméně únosný, ale prostě to mělo ducha, všichni jsme se tam v pohodě sešli a rádi vraceli.

Také hospoda Mandragora měla svého ducha, dobré pivo, příjemné prostředí, avšak opět kvůli vysokým nájmům spadla do nám cizích rukou.

Škoda přeškoda. Jen doufám, že se nějaké řešení časem vyskytne, a neskončíme na tzv. pochcaných židlích, které si vyhlédl tatíček Fido……

Blanka