Žebříčky v Polí5 / Rekomandu počtvrté

Tak se opět sešlo nějaké delší časové období (srpen) a můžeme vypustit další statistické údaje pro obveselení. Tentokrát se do toho promítají festivaly a konečně i tituly, které dávají vědět, že v Rekomandu je s námi taky jeden z největších distributorů punk / hc - Day After.

hudba:
1 Zátory ZÁTORY
2 Dva HU
3 Čokovoko HUDBA
4 CONVERGE/DROPDE SPLIT 7INCH
5 B4 DIDAKTIK NATION LEGENDARY ROCK
6 DG 307 V KATEDRÁLÁCH TICHA. KONCERT Z
7 DoMa Ensemble DOMA ENSEMBLE
8 FUCKED UP DAVID COMES TO LIFE LP
9 F.O.K. TO NEJLEPŠÍ
10 Asstma ASSTMA
11 B4 RINGO JOHN PAUL GEORGE
12 V/A 20 YEARS AFTER BRZO NA MĚ PŘÍJ

literatura:

1 Full Moon FULL MOON
2 Bulgakov Michail O PROSPĚŠNOSTI ALKOHOLISMU
3 A2 A2
4 His Voice HIS VOICE 04/2011 + 2CD SHORT
5 Vodrážka Mirek MANIFEST EXISTENCIÁLNÍCH DĚJIN
6 Kostúr Jiří, Stárek BARÁKY
7 Vonnegut jr. Kurt VYLETÍ PTÁČEK
8 Živel ŽIVEL Č.33 + CD
9 Šabach Petr S JEDNÍM UCHEM NAVESELO
10 Kerouac Jack SÁM NA VRCHOLU HORY/ ALONE ON
11 Koubek Václav TRPKÉ POVÍDKY
12 Blake William TYGŘE, TYGŘE, ŽHAVĚ ŽHNEŠ

komentář:
Tituly Day After se tu většinou moc neukazují i když v reálu dělají zhruba půl obratu. Ale neb v žebříčcích figuruje počet prodaných kusů od jednoho titulu, většinou statisticky vypadávaly. Nyní jde o vinyly punkových Fucked Up a Converge.

Jinak tu zase matoucně figurují naše tituly (vydavatelství Polí5), ale na druhbou stranu - je to naše radost... Jinak to vypadá, že tu máme i stálice (Čokovoko a Dva), ale taky pár vyloženě festivalových titulů - no nekupte si pod širým nebem publikaci s názvem O prospěšnosti alkoholismu...

Jo a teď koukám, že se sem vloudila i statistická chyba - nápočet je poze za srpen, ale poslední zveřejněné statistiky byly ke konci června. No, přeci se s tím nebudu dělat znovu, a nakonec - ten červenec byl velmi pdobný jako srpen, jen by se ty řádky mírně prohodily... Ale slibuji, že roční uzávěrka bude dokonalá, pokud jsou nějaké podněny, sem s nimi. Tedy nemyslím statistické podněty, s těma číslama se těžko co udělá (leda hromadný nákup), ale myslím, kterak to třídit či komentovat. Pořád se ještě formát usazuje... (možná by nebyl špatný pouze ten žebříček, bez komentářů :-)).

Starší statistiky si lze proklikat zde.